Uzun Yarış

Uzun Yarış

 

06:00 - 08:00 Gran Fondo Marmara - İstanbul Park Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul Park

07:30 Teknik Toplantı

08:00 Gran Fondo Marmara İstanbul Park Uzun Yarış Start - İstanbul Park

12:30 Gran Fondo Marmara İstanbul Park Ödül Töreni - İstanbul Park

 

Katılım Koşulları Ve Kurallar

Genel Bilgi ve Yarış Kuralları

Bu yarış 07 Eylül 2019 tarihinde 08:00’da İstanbul Park’ta yapılacaktır.

08:00’da verilecek startın ardından yarışmacılar 3 saat süresince formula 1 pistinde kesintisiz tur atacaklardır.

Katılımcılar 16 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 Yaşın altındaki katılımcılar; vasisi olan kişi tarafından belgelendirilen muvafakatname ile katılımını sağlayabilir.

Nihai Sonuçlu Kriteryum

Birinci sporcu 16.turu tamamladığında yarış tamamlanmış olur. Yarış tamamlandığında finish çizgisi önünde olan sporcular içinde bulundukları turu tamamlarlar. Ve bitiş süreleri bu şekilde belirlenmiş olur. 3 Saat içinde hiçbir sporcu 16. turu tamamlamamış olsa bile yarış tamamlanmış kabul edilir.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Marmara - İstanbul Park Uzun Yarış katılım ücreti 225 TL'dir.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Katılımcılar

Ad Soyad Kulüp Kategori
Yiğit Alp Demirbaş Anka bisiklet kulübü derneği Genç Erkek (16-18)
Remzi Atasagun Poyrazoğlu Poyrazoğlu Genç Erkek (16-18)
Pelin Altekin Mosso Ege Pedal Genç Kadın (16-18)
Helin Altekin Mosso Ege Pedal Genç Kadın (16-18)
Talha Gül AG TRAİNİNG Genç Erkek (16-18)
Taha İhtiyar Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Genç Erkek (16-18)
Muhammed Pöze Fiberli antalyaSpor Genç Erkek (16-18)
Ömer Faruk Cengiz Ferdi Genç Erkek (16-18)
Furkan Gürler Fiberli Antalyaspor Genç Erkek (16-18)
Yağız Ekin Yasavur Genç Erkek (16-18)
Refikcan Kavakkoru peloton istanbul bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Ali Berkay Poyrazoğlu Genç Erkek (16-18)
Bülent Mihraç Korkmaz Fiberli AntalyaSpor Genç Erkek (16-18)
BAHAETTİN SARI Fiberli AntalyaSpor Genç Erkek (16-18)
Buse Bakca Sağlık Raporu Genç Kadın (16-18)
Ömer Aksu Genç Erkek (16-18)
Yasir Emre Kızıl Genç Erkek (16-18)
uygarcan orakcı Fiberli Antalyaspor Genç Erkek (16-18)
Sevgi Efetürk Mosso Ege Pedal Genç Kadın (16-18)
İbrahim Köküm Sağlık Raporu Genç Erkek (16-18)
Mustafa Yıldız Team Mosso-Giant Genç Erkek (16-18)
Seda Topaç Sağlık Raporu 18
Ahmet Hayri Kulumbur peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Emre DALGIC OZU Elit Erkek (19-34)
Ozan Yavuz Elit Erkek (19-34)
Muhammet Tayyip Yıldırım peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Mert Dirlik Cyclist Türkiye Elit Erkek (19-34)
Alper Köroğlu Kapaklı Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Andrey Selim Saçan Trifox Elit Erkek (19-34)
Enginalp Leblebici Elit Erkek (19-34)
Oğuzhan Taşkan peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
ismail demir Elit Erkek (19-34)
Kübra Bektaş Ferdi Elit Kadın (19-34)
Melih Özler Elit Erkek (19-34)
Özge Seçkin Cyclist Elit Kadın (19-34)
Yasin Güler Elit Erkek (19-34)
Cahit Keskin Sağlık Raporu Elit Erkek (19-34)
Bahadır Arslan Ankara Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)
AZİZ ÜNSAL KARAMAN KAPAKLI SPOR KULÜBÜ BİSİKLET TAKIMI Elit Erkek (19-34)
Sinan Kartal Trakya Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Hüseyin Açar Elit Erkek (19-34)
Ozge Uzun AG TRAINING Elit Kadın (19-34)
Metin Dizdar Elit Erkek (19-34)
Tuğçe Zengin Cyclist Elit Kadın (19-34)
Erman Öner Cyclist Türkiye Elit Erkek (19-34)
Tuğba Hızlan Elit Kadın (19-34)
Ekrem BAŞDOĞAN Elit Erkek (19-34)
ŞEVKET ÖZER VELOMARİS TEAM & IPHOTELS Elit Erkek (19-34)
ayhan Çelik Elit Erkek (19-34)
Ayşenur Öztürk Elit Kadın (19-34)
Ufuk Yapar Büyükçekmece Ali Hüryılmaz Bisiklet İhtisas Kulübü Elit Erkek (19-34)
Özdemir Levent peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Turgay Gez Elit Erkek (19-34)
Arda Çolak Yüzbinkoş Elit Erkek (19-34)
CELAL YÜCEL Elit Erkek (19-34)
Arzu Sağnak Liv Kadın Elit Kadın (19-34)
Arzu Sağnak peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Kadın (19-34)
Kaan Ziya Suerkan peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Gökhan Dönmez peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
MERİÇ AŞER Ankara Bisiklet Gurubu Elit Erkek (19-34)
Ali Gülcan Elit Erkek (19-34)
Özhan Akgöğ İstanbul Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Yusuf Alperen Ayar Ankara Bisiklet Grubu Elit Erkek (19-34)
Can Batur AG TRAINING Elit Erkek (19-34)
Asghar Pour Istanbul Bisiklet kulubu Elit Erkek (19-34)
Mustafa Sarı Vargren Elit Erkek (19-34)
Ahmet Can Aslan Team Mosso-Giant Elit Erkek (19-34)
Hakan Özel S2R Team Elit Erkek (19-34)
Hakan Özel Elit Erkek (19-34)
BAHADIR TAMA Elit Erkek (19-34)
ALPER DENİZ Ferdi Elit Erkek (19-34)
burak mehmet üçkol ankara bisiklet grubu Elit Erkek (19-34)
Mustafa Tahsin Çalışlar Alfa Kurt Cycling Elit Erkek (19-34)
Mehmet Geçer Elit Erkek (19-34)
Derya Ünal Bireysel Elit Kadın (19-34)
Berk Barış Bilici İşte Pedal Elit Erkek (19-34)
Aytaç Yıldırım Elit Erkek (19-34)
İrfan Bektaş Elit Erkek (19-34)
Mehmet Pala Master Erkek (35-39)
Uğur Engin Master Erkek (35-39)
Daria Atasoy ABS - ANTALYA BİSİKLET SEVENLER Master Kadın (35-39)
sefa eroğlu Yüzbinkoş Master Erkek (35-39)
Serhat Yılmaz Vargren Cycling Team Master Erkek (35-39)
uğur doğan Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)
Aycan Türkmenoğlu Master Erkek (35-39)
mehmet öztürk Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)
Muhammed Yıldız Trakya Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (35-39)
Sonuç Akdemir Beylikdüzü Triatlon Grubu Master Erkek (35-39)
Erdem Demirel Master Erkek (35-39)
Hilmi Murat Çakır Yüzbinkoş Master Erkek (35-39)
Onur Kalakandelenli Yüzbinkoş Master Erkek (35-39)
Levent Kaşlıoğlu Yüzbinkoş Master Erkek (35-39)
Serkan Şahin Master Erkek (35-39)
Kerem Güvel peloton istanbul bisiklet kulübü Master Erkek (35-39)
Volkan Arslan Bolu belediye bisiklet spor kulübü Master Erkek (35-39)
Göksen Çınar Yüzbinkoş Master Erkek (35-39)
ONUR SAYGI SYG BROS Master Erkek (35-39)
Yasin Kazaklı Master Erkek (35-39)
Oytun Satar Sasfit Master Erkek (35-39)
Ali Levent Kurtoğlu Yüzbinkoş Master Erkek (35-39)
Ömer Uslusoy Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (35-39)
simge Yüksel Yüzbinkoş Master Kadın (35-39)
Hüseyin Yıldız Ankara Bisiklet Master Erkek (35-39)
Ahmet Eren ISS CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
Burak Karakaya peloton istanbul bisiklet kulübü Master Erkek (35-39)
Emin Keles SASfit Master Erkek (35-39)
SALIHA YUKSEL TAMA Master Kadın (35-39)
Barlas Kazanci Master Erkek (35-39)
Erdem Tamer Performans41 Master Erkek (35-39)
Doğanay Oğuzhan Beylikdüzü Triatlon Grubu Master Erkek (40-44)
Tarık Gül Cyclist Türkiye Master Erkek (40-44)
Özgür Aksaman Yüzbinkoş Master Erkek (40-44)
Melih Öngün Master Erkek (40-44)
Tufan Sağnak peloton istanbul bisiklet kulübü Master Erkek (40-44)
Mert Nedim Yılmaz Yüz Bin Koş Master Erkek (40-44)
Mert Yalçın Master Erkek (40-44)
RIFAT ATASOY ANTALYASPOR TRIATLON Master Erkek (40-44)
Sinan Cem Güney Team Mosso-Giant Master Erkek (40-44)
Fatih Topçu Master Erkek (40-44)
Timur Nizam Trakya Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
Güven Durul Master Erkek (40-44)
SEYİT ÇİMENBİÇER VeloOn6 Master Erkek (40-44)
Engin SARI Kastamonu Topraksu Master Erkek (40-44)
Cevdet Aydın Master Erkek (40-44)
Cevdet Aydın S2R Team Master Erkek (40-44)
BURÇİNHAN DOĞAN Ankara Bisiklet Grubu Master Erkek (40-44)
Burak Celet Yüzbinkoş Master Erkek (40-44)
Serdar Selışık SASfit Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
Volkan Kurdoğlu peloton istanbul bisiklet kulübü Master Erkek (40-44)
Nicholas Anderson Vargren Master Erkek (40-44)
Devrim Ardıç Fiberli Antayaspor Master Erkek (40-44)
Alper Akcan Sasfit Master Erkek (40-44)
Bülent Büyükarda VeloOn6 Master Erkek (40-44)
Cüneyt Doğan Cyclist Türkiye Master Erkek (40-44)
Kenan CAVNAR Sakarya BASBAS Master Erkek (40-44)
Ömer Afşın Özmen VeLoON6 Master Erkek (40-44)
İmran Yüce Master Erkek (40-44)
ALİ GÖRKEM ALGIN BURSA VELoON6 Master Erkek (40-44)
erdal sevim VeloON6 Master Erkek (40-44)
Hakan Özkan ANKARA BİSİKLET GRUBU Master Erkek (45-49)
Cemal Gümüş Ziraat Katılım Master Erkek (45-49)
Güçlü Hakan Gürsoy Hi-Ride Master Erkek (45-49)
Bülent Kebapçı Beylikdüzü Triatlon Grubu Master Erkek (45-49)
Erdoğan Gündüz Yüzbinkoş Master Erkek (45-49)
Levent Kendir Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (45-49)
Cem KANDEMİR NonStop Riders Master Erkek (45-49)
Mustafa Kıroğlu Master Erkek (45-49)
Mutlu Erçevik Master Erkek (45-49)
Cumhur DÜDÜKÇÜ Master Erkek (45-49)
halil ibrahim arslan YBK Master Erkek (45-49)
Milhan DALGIC Ferdi Master Erkek (50-54)
Murat Simsek Master Erkek (50-54)
İbrahim Anaç Yüzbinkoş Master Erkek (50-54)
Cenk Vural SASfit spor klübü Master Erkek (50-54)
Murat Özak Cyclist Türkiye Master Erkek (50-54)
Hasan Çarpışan Cyclist Türkiye Master Erkek (50-54)
Tevfik Orten Enka Master Erkek (60-64)
Hasan Tutenler Tutens 65
Yüksel Kılıç İstanbul Triatlon Kulubü Master Erkek (65+)
özkan şimşek Master Erkek (35-39)
melih çavaş bireysel Master Erkek (40-44)
Metin Şermikli yüzbinkoş Master Erkek (40-44)
INTERCITY
78 Event
Motoron
Istanbul Park

İntercity İstanbulpark bisiklet Dünya’sında adından söz ettirecek bir yarışa ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

+90 532 706 28 08
iletisim@granfondoistanbul.com
İstiklal Caddesi No: 203 Kat:2 Beyoğlu/İstanbul