Kısa Yarış

Kısa Yarış

 

06:00 - 08:00 Gran Fondo Marmara - İstanbul Park Kayıt ve Çanta Teslimi - İstanbul Park

07:30 Teknik Toplantı

08:00 Gran Fondo Marmara İstanbul Park Kısa Yarış Start - İstanbul Park

11:30 Gran Fondo Marmara İstanbul Park Ödül Töreni - İstanbul Park

 

Katılım Koşulları Ve Kurallar

Genel Bilgi ve Yarış Kuralları

Bu yarış 08 Eylül 2019 tarihinde 08:00’de İstanbul Park’ta yapılacaktır.

08:00’de verilecek startın ardından yarışmacılar 2 saat süresince formula 1 pistinde kesintisiz tur atacaklardır.

Katılımcılar 16 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 Yaşın altındaki katılımcılar; vasisi olan kişi tarafından belgelendirilen muvafakatname ile katılımını sağlayabilir.

Nihai Sonuçlu Kriteryum

Birinci sporcu 10.turu tamamladığında yarış tamamlanmış olur. Yarış tamamlandığında finish çizgisi önünde olan sporcular içinde bulundukları turu tamamlarlar. Ve bitiş süreleri bu şekilde belirlenmiş olur. 2 Saat içinde hiçbir sporcu 10. turu tamamlamamış olsa bile yarış tamamlanmış kabul edilir.

Kayıt Ücreti

Gran Fondo Marmara - İstanbul Park Kısa Yarış katılım ücreti 175 TL'dir.

Ödemenin online kayıt esnasında yapılması gerekmektedir.

Katılımcılar

Ad Soyad Kulüp Kategori
Ahmet Karaoğlan Genç Erkek (16-18)
Selim Emre Vatansever Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Ekin Ereke Genç Erkek (16-18)
İlke Fatih Öner Büyükçekmece Belediyesi Bisiklet Takımı Genç Erkek (16-18)
Helin Soylu Büyükçekmece Belediyesi Bisiklet Takımı Genç Kadın (16-18)
Taylan Tanrıverdi S2R Team Genç Erkek (16-18)
İslem Bomaraf Büyükçekmece Belediyesi Bisiklet Takımı Genç Erkek (16-18)
ATABERK ÖZSOY FERDİ Genç Erkek (16-18)
Ahmet Berke Dursun Dost Bisikletler Genç Erkek (16-18)
Yusuf Yavaş Gebze bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Nehir Targun Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü Genç Kadın (16-18)
Selahattin Çağan Derindere Gebze bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Daim Çağlayan Derindere Gebze bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Kaan Taha Topaloğlu Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Umut Eser Genç Erkek (16-18)
BERAT TALHA ÇAKMAK BİKE İSTANBUL Genç Erkek (16-18)
Muharrem Emre Özkul ferdi Genç Erkek (16-18)
Himmet Ören İSS Turkey Cycling Team Genç Erkek (16-18)
Kübra Pınarak peloton istanbul bisiklet kulübü Genç Kadın (16-18)
Emirhan Kocabıçak Ferdi Genç Erkek (16-18)
Yunus Demir Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği Genç Erkek (16-18)
Oğuz Bezgin Avcılar Anka bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Talha Gül AG TRAİNİNG Genç Erkek (16-18)
Sıddık ERTÜRK Genç Erkek (16-18)
Burak Karaç Genç Erkek (16-18)
Özlenen ipek Günad Yüz Bin Koş Genç Kadın (16-18)
İbrahim Emir Karaca Hiraspor Triatlon Genç Erkek (16-18)
Yusufcan Korkmaz Hiraspor Triatlon Genç Erkek (16-18)
Taha İhtiyar Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği Genç Erkek (16-18)
Mustafa Kaan Eren Çelik Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü Genç Erkek (16-18)
Senanur Süslü Mosso Ege Pedal Genç Kadın (16-18)
Havva Şeyma Gündoğar Yalova gençlik Genç Erkek (16-18)
Serhat Akdoğan Dost Bisikletler Genç Erkek (16-18)
Yağız Ekin Yasavur Genç Erkek (16-18)
Faruk Güler Büyükçekmece Belediyesi Bisiklet Takımı Genç Erkek (16-18)
Refikcan Kavakkoru peloton istanbul bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Oğuzhan Taşkan peloton istanbul bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Yunus Aka Genç Erkek (16-18)
Canberk TEZEL S2R Team Genç Erkek (16-18)
Deniz Anıl Ertargın Genç Erkek (16-18)
Handan Melike Uzun Genç Kadın (16-18)
Beste Hepkaradeniz Mosso Ege Pedal Genç Kadın (16-18)
Ezgi Hepkaradeniz Mosso Ege Pedal Genç Kadın (16-18)
Çığıl Uzun Hiraspor Triatlon Genç Erkek (16-18)
Oğuzhan Ünal Gebze bisiklet kulübü Genç Erkek (16-18)
Mustafa Yıldız Team Mosso-Giant Genç Erkek (16-18)
Emirhan Selçuk Aksöz 18
Muhammed Erkan 18
Mustafa Enes Kaya 18
Metin Yüce Avcılar Anka Bisiklet Kulübü Derneği 18
Muhammed Enes Çay Gebze bisiklet kulübü 18
Muhammet Poslu Avcılar Anka Bisiklet Klübü Derneği 18
Harun Erdem Arap Hiraspor Triatlon 18
Yağız Gürtuğ Yüzbinkoş Elit Erkek (19-34)
Ahmet Hayri Kulumbur peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Batıkan Aygün Hi-Ride Cycling club Elit Erkek (19-34)
Ugurcan SEVINÇ Ferdi Elit Erkek (19-34)
Yakup Cemil Kamış Dost Bisikletler Elit Erkek (19-34)
Talha Enes TUNCER Elit Erkek (19-34)
Ozan Yavuz Elit Erkek (19-34)
Furkan Balkan d Elit Erkek (19-34)
İdris Gürkan Şimşek peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Ömer Gül Dost Bisikletler Elit Erkek (19-34)
Muhammet Tayyip Yıldırım peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Seyit Süslü Dost Bisikletler Elit Erkek (19-34)
Önder Kadir Öztürk Anadolu Yakasi Elit Erkek (19-34)
Furkan Kaptı Hi-Ride Cycling club Elit Erkek (19-34)
Abdullah Poslu Avcılar Anka Bisiklet kulübü Derneği Elit Erkek (19-34)
Bilal Şahin Team Mosso-Giant Elit Erkek (19-34)
GÖKTUĞ SÜRER YÜZ BİN KOŞ Elit Erkek (19-34)
Yunus Emre Oturak Team Mosso-Giant Elit Erkek (19-34)
Medet Babacan Elit Erkek (19-34)
Yusuf Durmaz Pınarelli spor klubu Elit Erkek (19-34)
mehmet Sağçubukçu Dost Bisikletler Elit Erkek (19-34)
Emre Tengirşek Trakya Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Abdullah Kutad Hitit Mosso Ege Pedal Elit Erkek (19-34)
Eren Deneri Velocity216 Elit Erkek (19-34)
Takyeddin Kuluk Elit Erkek (19-34)
Sümeyye Yıldız Elit Erkek (19-34)
Ogün Hızar Elit Erkek (19-34)
Cansu Ur Ferdi- Elit Kadın (19-34)
Mert Işsever Sönmezjakar Elit Erkek (19-34)
Perit Dinçer Otokar Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Alp Gökçedağlıoğlu Elit Erkek (19-34)
Mehmet Emin Sayin NovumareCC Elit Erkek (19-34)
Ahmet Celik Alibeykoy Bisiklet Kulubu Elit Erkek (19-34)
Muhammet Şentürk Hi-Ride Cycling Elit Erkek (19-34)
İbrahim Berkay KANIK Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Emre YILDIRIM Bireysel Elit Erkek (19-34)
Muhammet Harun Gemicioğlu Otokar Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Özge Seçkin Cyclist Elit Kadın (19-34)
Eren Muhammet Gürsoy Elit Erkek (19-34)
Orhan CEYLAN - Elit Erkek (19-34)
Samet Uysal Elit Erkek (19-34)
Mustafa İkizler Elit Erkek (19-34)
Alper Aslantürk Elit Erkek (19-34)
Varol Deniz Özkan Elit Erkek (19-34)
Sadettin Mercan Otokar bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Selçuk Küçükyağcı Elit Erkek (19-34)
Ömer Arabacı Dost Bisikletler Elit Erkek (19-34)
Elnur Guluzade Elit Erkek (19-34)
Ahmet Aksel ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
Orhan Mert Ferdi Elit Erkek (19-34)
Murat Gökay Avcılar Anka Bisiklet Derneği Elit Erkek (19-34)
Serhat Kurhan Otokar Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Mahmut Güneş Ferdi Elit Erkek (19-34)
Hakan Karakuş Elit Erkek (19-34)
Buğra Altundal Anadolu Yolcuları Elit Erkek (19-34)
Enes Poslu Ferdi Elit Erkek (19-34)
Mesut Nebil Bireysel Elit Erkek (19-34)
Tuğçe Zengin Cyclist Elit Kadın (19-34)
CAN KAYA Elit Erkek (19-34)
FATİH TERZİ S2R TEAM Elit Erkek (19-34)
Mehmet Hakan Doğan Taklavat Elit Erkek (19-34)
Ali Can Çapar Elit Erkek (19-34)
Ekrem BAŞDOĞAN Elit Erkek (19-34)
Şevket ÖZER Elit Erkek (19-34)
doğan yılmaz Elit Erkek (19-34)
Neslihan Gümüş YBK Spor Kulübü Elit Kadın (19-34)
YUNUS EMRE BULUT BOMİ GROUP Elit Erkek (19-34)
Burak Ökten Ferdi Elit Erkek (19-34)
Sinan Şenkul Elit Erkek (19-34)
Burak KURBAN ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
Ayhan Çelik Elit Erkek (19-34)
Serkan Duman Taklavat Elit Erkek (19-34)
Ufuk Yapar Büyükçekmece Ali Hüryılmaz Bisiklet İhtisas Kulübü Elit Erkek (19-34)
Burak Yüksel Budost Elit Erkek (19-34)
Orkun Demirel Aselsan Asil Elit Erkek (19-34)
Özdemir Levent peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
MUSTAFA ERDEM TOPAL ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
Oguz Akbulut Hiride Elit Erkek (19-34)
Tuna Ersin Elit Erkek (19-34)
A Cihan Aytulun Hi-Ride Cycling Club Elit Erkek (19-34)
Oğuz Erdem Elit Erkek (19-34)
Emir Eryılmaz Elit Erkek (19-34)
AHMET ŞAHİNÖZ BİREYSEL Elit Erkek (19-34)
Utku Şen Elit Erkek (19-34)
Alaattin Ünüvar Elit Erkek (19-34)
Serkan Elibüyük Ferdi Elit Erkek (19-34)
Zafer Akat Bireysel Elit Erkek (19-34)
Murat Değişçi Trakya Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Mevlüt Yüceldinç Elit Erkek (19-34)
Arzu Sağnak peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Kadın (19-34)
Kaan Ziya Suerkan peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Yiğit Turan Elit Erkek (19-34)
Samet Okuyucu Bireysel Elit Erkek (19-34)
Gökhan Dönmez peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Ali Gülcan AG Training Elit Erkek (19-34)
Berk Kilic Elit Erkek (19-34)
Okan ufuk Yeygel Ankara Full Pedal Elit Erkek (19-34)
Ensar Efendioğlu Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Görkem Güngör Team Mosso-Giant Elit Erkek (19-34)
Yusuf Alperen Ayar Elit Erkek (19-34)
Erkan Behçet ARIKAN Anadolu Yolcuları Elit Erkek (19-34)
Murat Kalkan Otokar bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Kubilay SEZGİN ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
serdar maraş Anadolu Yolcuları Elit Erkek (19-34)
Ahmet Emin Kamacı Elit Erkek (19-34)
kudret ersoy Ferdi Elit Erkek (19-34)
Özkan CEBBAR Performans 41 Elit Erkek (19-34)
Erkan Dönmez Trakya Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
süleyman Uzdil Elit Erkek (19-34)
Emir Gengörü Elit Erkek (19-34)
özcan böcek KAYHAN ERTUĞRUL MAKİNA TEAM Elit Erkek (19-34)
Volkan KOÇAK ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
Harun COŞKUN ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
Cihan Ayger Kukidiamo Elit Erkek (19-34)
Taner Demirci Elit Erkek (19-34)
Namık İncekara Team Mosso-Giant Elit Erkek (19-34)
Ahmet Can Aslan Team Mosso-Giant Elit Erkek (19-34)
Halil İbrahim Bayraktar Asil Pedal Elit Erkek (19-34)
Hakan Aydın ATAKENT CYCLİNG TEAM Elit Erkek (19-34)
Adnan ÇELİK Ankara Full Pedal Elit Erkek (19-34)
Barış Asa Trakya Bisiklet Spor Kulübü Elit Erkek (19-34)
Athanasios Kavourtziklis caffeine_roastery_superfoods Elit Erkek (19-34)
İrfan Dönerci Elit Erkek (19-34)
Bilal YAVUZKANAT Asil pedal Elit Erkek (19-34)
Caner Sağcan Elit Erkek (19-34)
müge ALAÇAM BÖCEK KAYHAN ERTUĞRUL MAKİNA TEAM Elit Kadın (19-34)
Mahammad Alakbarov Lokomotiv Cycling Club Elit Erkek (19-34)
İpek Alakuş AG Training Elit Kadın (19-34)
Berk Barış Bilici İş'te Pedal Elit Erkek (19-34)
Özgür Öztürk Borusan Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Mustafa Can Çelik peloton istanbul bisiklet kulübü Elit Erkek (19-34)
Altay Uysal Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Elit Erkek (19-34)
Nihal Özdemir Köse Antik Perre S.K Elit Kadın (19-34)
Adem Serin ASİL PEDAL Elit Erkek (19-34)
İlyas Utku Ateş Elit Erkek (19-34)
Melih Temizce Otokar Bisiklet kulübü Master Erkek (35-39)
Buse Özlem Iss türkiye Master Kadın (35-39)
RIZA EMRAH AKKAN Master Erkek (35-39)
Yaşar Can ÜN ASİL PEDAL Master Erkek (35-39)
Turgay Emir Yüksel Otokar Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Bülent ULUSAL Ziraat Teknoloji Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Volkan Polat Büyükçekmece Ali Hüryılmaz Bisiklet İhtisas Kulübü Master Erkek (35-39)
Lee Hayward GRCC Master Erkek (35-39)
Serter Büker Master Erkek (35-39)
Murat Uslu Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Ahmet Ek Performans 41 Master Erkek (35-39)
Burak Kayhan Master Erkek (35-39)
Cüneyt Aras Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Kağan Yavuz Master Erkek (35-39)
Yunus Özdemir Dost Bisikletler Master Erkek (35-39)
Sinan Özcan Master Erkek (35-39)
Georgios Voutsilas caffeine_roastery_superfoods Master Erkek (35-39)
Orhan Esgin Master Erkek (35-39)
Murat Kidiri Performans41 Master Erkek (35-39)
İsmail Evren Yüzügüzel Bireysel Master Erkek (35-39)
Evren Berk Anadolu Yolcuları Master Erkek (35-39)
Fatih Veyseller ferdi Master Erkek (35-39)
Hakan Günay Yayla Master Erkek (35-39)
Cengiz Solmaz Master Erkek (35-39)
Sercan Cankurt Klüp RDM Master Erkek (35-39)
Serkan Cankurt RDM Master Erkek (35-39)
Ersin Alkan Master Erkek (35-39)
Hilmi Murat Çakır Master Erkek (35-39)
Ali Candan Büyükçekmece Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Emre Özgümüş Master Erkek (35-39)
YUSUF KARA ÇADOSK Master Erkek (35-39)
Berk Okyay Team Mosso-Giant Master Erkek (35-39)
Berker Çolakoğlu Master Erkek (35-39)
Ozan Özlem Iss türkiye Master Erkek (35-39)
Ibrahim Evirgen Master Erkek (35-39)
Umur Kara Hi-Ride Cycling club Master Erkek (35-39)
halil ibrahim erol Master Erkek (35-39)
ÖZGÜR GÜLER ferdi Master Erkek (35-39)
Kerem Güvel peloton istanbul bisiklet kulübü Master Erkek (35-39)
Erdinç KILIÇ Otokar bisiklet kulübü Master Erkek (35-39)
Ufuk Yalabuk NETLOG Master Erkek (35-39)
Göksen Çınar Yüzbinkoş Master Erkek (35-39)
Emrah Bayraktar Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (35-39)
Fatih Cebir Master Erkek (35-39)
Gökhan Gürbüz Master Erkek (35-39)
Simge Yüksel Yüzbinkoş Master Kadın (35-39)
Coraline Chapatte Master Kadın (35-39)
SONER GÜMÜŞ OTOKAR BİSİKLET KLÜBÜ Master Erkek (35-39)
Umut Güler Bireysel Master Erkek (35-39)
Tayfun Taşkın Dost Bisikletler Master Erkek (35-39)
Özkan Genç Master Erkek (35-39)
Burak Karakaya peloton istanbul bisiklet kulübü Master Erkek (35-39)
Aykut Baran Team Mosso-Giant Master Erkek (35-39)
İlhan Ay Master Erkek (35-39)
mehmet çetinkaya Vaillant Isparta Bisiklet Takımı Master Erkek (35-39)
SEMİH SİNAN OTOKAR BİSİKLET KULÜBÜ Master Erkek (35-39)
Harun Taşyürek Otokar Bisiklet Külübü Master Erkek (35-39)
SEYRAN GÜNEŞ PEGASUS CYCLING TEAM Master Erkek (35-39)
Gökhan Ertürk ÇADOSK Master Erkek (35-39)
FATİH SARAÇOĞLU ÇADOSK Master Erkek (35-39)
Türker Öztürk Team Mosso-Giant Master Erkek (40-44)
Metin Akkurt Hi ride Master Erkek (40-44)
ersin savaş Master Erkek (40-44)
Altan Artan Master Erkek (40-44)
Sinem Korular Borusan Bisiklet Kulübü Master Kadın (40-44)
Özgür Aksaman Yüzbinkoş Master Erkek (40-44)
LEVENT ATIL Blackfish Dive Master Erkek (40-44)
Cem Mang Polatlı Bisiklet Grubu Master Erkek (40-44)
Tufan Sağnak Master Erkek (40-44)
gurkan ozturk ASSK Master Erkek (40-44)
Engin Tümer S2R Team Master Erkek (40-44)
SERKAN IRMAK Hİ-RİDE Master Erkek (40-44)
Barış Kaya Master Erkek (40-44)
melih BEYHAN Vaillant ısparta bisiklet takımı Master Erkek (40-44)
Barış Onan YüzBinKoş Master Erkek (40-44)
Engin Kilercik Hi-Ride Cycling Club Master Erkek (40-44)
Erkan Bölükbaşı Dost Bisikletler Master Erkek (40-44)
AYHAN GÜNAY ZT Cycling Master Erkek (40-44)
Salurhan Güleryüz Dost Bisikletler Master Erkek (40-44)
Mustafa Oral Master Erkek (40-44)
Arman Aziz Karagül Ferdi Master Erkek (40-44)
Timur Nizam Trakya Bisiklet Spor Kulübü Master Erkek (40-44)
Omer MUMCUOGLU Bigbrosscycling Master Erkek (40-44)
Cengiz Serin Master Erkek (40-44)
hayri ünal Master Erkek (40-44)
Volkan Kurdoğlu peloton istanbul bisiklet kulübü Master Erkek (40-44)
Cüneyt Candan Anadolu Yolcuları Master Erkek (40-44)
ismail Can Beylikduzu Triatlon Group Master Erkek (40-44)
Ayşe Akgündüz VELODORLİON Master Kadın (40-44)
Ahmet Bahtiyar GÜL Asil Pedal Master Erkek (40-44)
Yavuz Oztel Master Erkek (40-44)
Mehmet Aktaşlı Ferdi Master Erkek (40-44)
Alper Sevimli Ferdi Master Erkek (40-44)
mert simsek Master Erkek (40-44)
Hüseyin DAYAL Master Erkek (40-44)
Atilla Demircan Team Mosso-Giant Master Erkek (40-44)
mehmet özgür özmen Master Erkek (40-44)
Oğuz Kutlu Aşık Master Erkek (40-44)
Halim Ulugöl Bireysel Master Erkek (40-44)
kaan başkan Master Erkek (40-44)
Ayhan Ceylan RDM Master Erkek (40-44)
dinçer karadayı Vargren Master Erkek (45-49)
Serdar Erden AG Training Master Erkek (45-49)
Ümit Arslan Bisgen Otomotiv / Hars Oto Master Erkek (45-49)
Tankut Kılınç Ferdi Master Erkek (45-49)
Güçlü Hakan Gürsoy Hi-Ride Master Erkek (45-49)
Ercan Işık Dost Bisikletler Master Erkek (45-49)
Göktuğ Yılgenci Borusan Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
Ömer Şenol Otokar Bisiklet Kulübü Master Erkek (45-49)
Ali Osman Akgündüz VELODORLİON Master Erkek (45-49)
ONUR AKYILDIZ Ferdi Master Erkek (45-49)
Erdoğan Gündüz Yüzbinkoş Master Erkek (45-49)
Ertan Doğan Borusan Bisikler Kulübü Master Erkek (45-49)
CENGİZ BEKTAŞ ANADOLU YOLCULARI Master Erkek (45-49)
Alp Eren Sinan ÖZHAN ASİL PEDAL Master Erkek (45-49)
Jale Gürlüler Master Kadın (45-49)
Güray TATLI Ferdi Master Erkek (45-49)
Günak ERDOĞDU Ferdi Master Erkek (45-49)
UFUK SEVEN YUZBINKOS Master Erkek (45-49)
Cumhur DÜDÜKÇÜ Master Erkek (45-49)
Mutlu Erçevik Master Erkek (45-49)
Fuat Batur Team Mosso-Giant Master Erkek (50-54)
Ahmet hakan Ünsal Kirpi Master Erkek (50-54)
Osman Şirin Bireysel Master Erkek (50-54)
İsa Dal Denizli Gençlik Spor İl Master Erkek (50-54)
Pierre Bastin Kastamonu Toprak Su Master Erkek (50-54)
Ahmet Akay peloton istanbul bisiklet kulübü Master Erkek (50-54)
Nadir Doğan Otokar Bisiklet Kulübü Master Erkek (50-54)
Stavros Papadopoulos caffeine_roastery_superfoods Master Erkek (50-54)
Miraç Tombaz AG Training Master Erkek (50-54)
Ean Reid British Cycling Master Erkek (50-54)
Can Toydemir Master Erkek (50-54)
Mehmet Ertan Akıncı Master Erkek (50-54)
Sönmez Işsever Master Erkek (50-54)
Türker Ecevit Yapı Kredi Spor Kulübü Master Erkek (50-54)
Meliha Elitaş Master Kadın (50-54)
CEMAL AKGÜL Master Erkek (55-59)
murat tetik ÇADOSK Master Erkek (55-59)
Yusuf Hitit Mosso Ege Pedal Master Erkek (55-59)
Gürsel Aziz Akay ferdi Master Erkek (55-59)
FUAT ŞEHLER Ferdi Amatör Master Erkek (60-64)
kudret kurtcebe ferdi Master Erkek (60-64)
Marsel Eskinazi Master Erkek (60-64)
melih çavaş bireysel Master Erkek (40-44)
Metin Şermikli yüzbinkoş Master Erkek (40-44)
rıza aydın Master Erkek (45-49)
INTERCITY
78 Event
Motoron
Istanbul Park

İntercity İstanbulpark bisiklet Dünya’sında adından söz ettirecek bir yarışa ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

+90 532 706 28 08
iletisim@granfondoistanbul.com
İstiklal Caddesi No: 203 Kat:2 Beyoğlu/İstanbul